Rodzaje łóżekOpisCena za dobę
3-osobowy, 35m2, meble sosnowe, salon, aneks kuchenny, łazienka, taras zadaszony z zestawem wypoczynkowym
1 łózko podwójne
1 łóżko pojedyncze
300 zł

Regulamin pobytu

Prosimy o zapoznanie się z regulaminem.

czytaj więcej

Regulamin pobytu

 1. Lokale wynajmowane są na doby
 2. Doba pobytu zaczyna się o godz. 15:00 w dniu przyjazdu i kończy o godz. 11:00 w dniu wyjazdu
 3. Życzenie przedłużenia pobytu poza okres ustalony w dniu przybycia, może być spełnione w miarę istniejących możliwości
 4. Rozliczenie za cały okres pobytu, następuje w dniu przyjazdu.
 5. O wszelkich zauważonych usterkach lub brakach w wyposażeniu lokali, goście zobowiązani są powiadomić gospodarzy w dniu przyjazdu.
 6. Osoby odwiedzające Gości, mogą przebywać na terenie gospodarstwa do godziny 22:00.
 7. W całym obiekcie w godzinach od 22:00 do 6:00 obowiązuje cisza nocna. Goście proszeni są w tym czasie o zachowywanie się w sposób niezakłócający pobytu innym.
 8. Wynajmujący lokal nie mogą podnajmować go osobom trzecim, nawet jeśli nie upłynął okres rezerwacji, za którzy uiściły opłatę.
 9. W lokalach obowiązuje całkowity zakaz palenia papierosów i produktów tytoniowych. W przypadku niezastosowania się do zakazu i uruchomienia czujek dymowych, Gość może zostać obciążony kosztami wymiany zasłon, firan, pościeli itp.
 10. W czasie pobytu, Goście zobowiązani są do samodzielnego utrzymywania lokali w należytym porządku.
 11. Środki utrzymania czystości, tj. mopy, szczotki, odkurzacze, itd. znajdują się w pomieszczeniach gospodarczych i są pozostawione do dyspozycji Gości.
 12. Lokale wyposażone są w papier toaletowy, ręczniki higieniczne, mydło w płynie, płyn do mycia naczyń, gąbki, zmywaki, itp.
 13. Prowadzimy segregację odpadów, których składowisko z podziałem na: papier, szkło, plastik i metal, odpady zmieszane, znajduje się obok parkingu na samochody.
 14. Nie prowadzimy ręczników. Dlatego też na okres pobytu prosimy je zabrać ze sobą.
 15. Akceptujemy zwierzęta domowe. Ich pobyt każdorazowo musi być uzgodniony z gospodarzami. Nie mogą pozostawać bez opieki (również w lokalu) i być uciążliwe dla pozostałych gości.
 16. Goście ponoszą odpowiedzialność materialną za brak, uszkodzenie lub zniszczenie przedmiotów i urządzeń będących na wyposażeniu lokali, powstałych z ich winy lub z winy osób odwiedzających.
 17. Gospodarze nie odpowiadają za utratę lub uszkodzenie rzeczy wartościowych. Przed opuszczeniem lokalu prosimy o sprawdzenie i zamknięcie drzwi i okien.
 18. Do dyspozycji Gości, na terenie obiektu udostępniony jest niestrzeżony parking samochodowy. Gospodarze nie ponoszą odpowiedzialności za szkody wyrządzone na pojazdach przez osoby trzecie.
 19. Najlepszym miejscem na sąsiedzkie i rodzinne spotkania przy grillu jest wiata wypoczynkowa, wyposażona w ławy i stoły oraz grill murowany i metalowy. Prosimy o bezwzględne przestrzeganie zasady używania otwartego ognia jedynie przy w/w wiacie. Popiół z grilla należy usuwać do znajdujących się tam metalowych pojemników, tzw. węglarek.
 20. Gospodarze zobowiązani są bezzwłocznie reagować na uwagi i spostrzeżenia dotyczące poziomu usług, funkcjonowania urządzeń, czystości i porządku.
 21. Gospodarze służą wyjaśnieniami oraz radą we wszystkich spornych kwestiach dotyczących regulaminu, prosząc szanownych Gości o jego przestrzeganie.

Życzymy miłego pobytu.

Kontakt

Zapraszamy do nas na wspaniały wypoczynek nad jeziorem Trzesiecko w Szczecinku.

Agroturystyka
DWA POMOSTY

ul. Brzegowa 15
78-400 Szczecinek

napisz do nas

Formularz kontaktowy

  Dbamy o Twoją prywatność. Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Wiesław Skibicki. Podane dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi, w tym przedstawienia oferty.