Apartamenty Szczecinek

Komfortowe lokale i apartamenty przy jeziorze.

UWAGA: Preferujemy wynajem na min. 3 doby.

AGRO – lokal typu studio – Biały

AGRO – lokal typu studio – Biały

dowiedz się więcej
AGRO – apartament – Zielony

AGRO – apartament – Zielony

dowiedz się więcej
AGRO – lokal typu studio – Żółty

AGRO – lokal typu studio – Żółty

dowiedz się więcej
Domek dębowy plus

Domek dębowy plus

dowiedz się więcej
Domek myśliwski

Domek myśliwski

dowiedz się więcej

Regulamin pobytu

Prosimy o zapoznanie się z regulaminem.

czytaj więcej

Regulamin pobytu

 1. Lokale wynajmowane są na doby (preferujemy wynajem na min. 3 doby).
 2. Doba pobytu zaczyna się o godz. 15:00 w dniu przyjazdu i kończy o godz. 11:00 w dniu wyjazdu
 3. Życzenie przedłużenia pobytu poza okres ustalony w dniu przybycia, może być spełnione w miarę istniejących możliwości
 4. Rozliczenie za cały okres pobytu, następuje w dniu przyjazdu. Po wcześniejszym uzgodnieniu możliwość dostawki – 70zł / doba.
 5. O wszelkich zauważonych usterkach lub brakach w wyposażeniu lokali, goście zobowiązani są powiadomić gospodarzy w dniu przyjazdu.
 6. Osoby odwiedzające Gości, mogą przebywać na terenie gospodarstwa do godziny 22:00.
 7. W całym obiekcie w godzinach od 22:00 do 6:00 obowiązuje cisza nocna. Goście proszeni są w tym czasie o zachowywanie się w sposób niezakłócający pobytu innym.
 8. Wynajmujący lokal nie mogą podnajmować go osobom trzecim, nawet jeśli nie upłynął okres rezerwacji, za którzy uiściły opłatę.
 9. W lokalach obowiązuje całkowity zakaz palenia papierosów i produktów tytoniowych. W przypadku niezastosowania się do zakazu i uruchomienia czujek dymowych, Gość może zostać obciążony kosztami wymiany zasłon, firan, pościeli itp.
 10. W czasie pobytu, Goście zobowiązani są do samodzielnego utrzymywania lokali w należytym porządku.
 11. Środki utrzymania czystości, tj. mopy, szczotki, odkurzacze, itd. znajdują się w pomieszczeniach gospodarczych i są pozostawione do dyspozycji Gości.
 12. Lokale wyposażone są w papier toaletowy, ręczniki higieniczne, mydło w płynie, płyn do mycia naczyń, gąbki, zmywaki, itp.
 13. Prowadzimy segregację odpadów, których składowisko z podziałem na: papier, szkło, plastik i metal, odpady zmieszane, znajduje się obok parkingu na samochody.
 14. Nie prowadzimy ręczników. Dlatego też na okres pobytu prosimy je zabrać ze sobą.
 15. Akceptujemy zwierzęta domowe – 20zł / doba. Ich pobyt każdorazowo musi być uzgodniony z gospodarzami. Nie mogą pozostawać bez opieki (również w lokalu) i być uciążliwe dla pozostałych gości.
 16. Goście ponoszą odpowiedzialność materialną za brak, uszkodzenie lub zniszczenie przedmiotów i urządzeń będących na wyposażeniu lokali, powstałych z ich winy lub z winy osób odwiedzających.
 17. Gospodarze nie odpowiadają za utratę lub uszkodzenie rzeczy wartościowych. Przed opuszczeniem lokalu prosimy o sprawdzenie i zamknięcie drzwi i okien.
 18. Do dyspozycji Gości, na terenie obiektu udostępniony jest niestrzeżony parking samochodowy. Gospodarze nie ponoszą odpowiedzialności za szkody wyrządzone na pojazdach przez osoby trzecie.
 19. Najlepszym miejscem na sąsiedzkie i rodzinne spotkania przy grillu jest wiata wypoczynkowa, wyposażona w ławy i stoły oraz grill murowany i metalowy. Prosimy o bezwzględne przestrzeganie zasady używania otwartego ognia jedynie przy w/w wiacie. Popiół z grilla należy usuwać do znajdujących się tam metalowych pojemników, tzw. węglarek.
 20. Gospodarze zobowiązani są bezzwłocznie reagować na uwagi i spostrzeżenia dotyczące poziomu usług, funkcjonowania urządzeń, czystości i porządku.
 21. Gospodarze służą wyjaśnieniami oraz radą we wszystkich spornych kwestiach dotyczących regulaminu, prosząc szanownych Gości o jego przestrzeganie.

Życzymy miłego pobytu.

Klauzula informacyjna dostępna jest tutaj.

Kontakt

Zapraszamy do nas na wspaniały wypoczynek nad jeziorem Trzesiecko w Szczecinku.

Agroturystyka
DWA POMOSTY

ul. Brzegowa 15
78-400 Szczecinek

napisz do nas

Formularz kontaktowy

  Dbamy o Twoją prywatność. Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Agroturystyka DWA POMOSTY ul. Brzegowa 15, 78-400 Szczecinek. Podane dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi, w tym przedstawienia oferty. Więcej informacji można uzyskać klikając tutaj.